25 lat Komandor Wielkopolska

Komandor Wielkopolska S.A. świętuje swoje 25 lecie!

„Bo Komandor da Ci siłę, Z Komandorem znajdziesz cel”  to fragment hymnu Komandora nagranego dawno temu.

W Poznaniu  mieliśmy okazję świętować 25 lecie działalności pod firmą Komandor Wielkopolska.

Minęło 25 lat, choć z pewnością nie jak jeden dzień. W pierwszej kolejności należą się podziękowania dla naszych Klientów, tych wszystkich, którzy nam zaufali i cały czas wracają. Te dwie piękne cyfry 25 lat oznaczają 25 lat spełniania marzeń i upiększania, 25 lat projektowania mebli i zabudów na wymiar, 25 lat produkowania zawsze spersonifikowanych zleceń, 25 lat pracy wszystkich osób, których praca składa się na efekt końcowy czyli solidną zabudowę czy meble.

Świętujemy nie tylko lata działalności na rynku meblowym, ale i pracę każdej osoby, która przyłożyła swoją cegiełkę do tego sukcesu. A wielu z tych, którzy rozpoczynali  i tworzyli firmę do dzisiaj są związani  z naszą działalnością. I w tym jest siła Komandora, że współpracujemy przez lata i tworzymy na rynku naprawdę piękne rzeczy.

W Komandorze lubimy bawić się i  tańczyć. To daje siłę do wymagającej pracy by „w przyszłość iść”.

Gościliśmy założyciela firmy Jacka Kozłowskiego, który jak zwykle zaskoczył (albo i nie) przygotowaną wizją rozwoju firmy na kolejne 25 lat. A my wiemy, że stoją za wizją nowe technologie, które już wdrażamy. Wszystko po to aby firmy, które z nami współpracują miały lepiej i łatwiej i by nasi Klienci byli zadowoleni.

Dziękujemy Prezesom Zarządów koncernu z Polski i z zagranicy za życzenia i obecność.

Dziękujemy naszym kontrahentom i dostawcom za dyplomy uznania i prezenty my też jesteśmy wdzięczni za tak dobrą współpracę.

Dziękujemy Gościom Specjalnym, którzy dołożyli swój wkład w tej 25-letniej historii.

Każdy z Gości otrzymał certyfikat Ambasadora Marki Komandor bo taki wspólny  mianownik znaleźliśmy dla uszanowania naszych relacji.

Więc ruszajmy w nowe 25-lecie.

Komandor- i Ty możesz współpracować , i Ty możesz mieć piękne meble i zabudowy

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?