3 powody, dla których szafa na wymiar w pokoju dziecka, to najlepszy wybór.

Gdzie to wszystko schować?

Każdy rodzic wie, że już po kilku latach od przyjścia na świat nowego członka rodziny, posiada on często więcej rzeczy, niż sam rodzić. Ubranka do zabawy, ubranka na uroczystości, zabawki, maskotki, książeczki, puzzle, kolorowanki, wymieniać możemy tak w nieskończoność, a nasze mieszkanie nie jest z gumy. Jak uporać się z tymi wszystkimi przedmiotami, kiedy każdy wolny centymetr jest na wagę złota? Cóż, według nas istnieje ratunek dla wszystkich zdesperowanych rodziców. Jest to szafa na wymiar, zgodna z zapotrzebowaniem dziecka/dzieci. Zobacz nasze 3 powody, dla których warto wybrać to rozwiązanie.

  1. Wykorzystanie skosów, wnęk 

Kiedy planujemy aranżację pokoju dla dziecka należy zawsze dokładnie przemyśleć rozstaw mebli. Dziecko rozwija się bardzo szybko i szybko zmieniają się jego potrzeby. Każdy metr pod skosem lub wnęka stanową szansę na zaprojektowanie zamykanej zabudowy, w której pomieścisz wszystkie aktualne zabawki i ubrania dziecka. W przypadku wysokich sufitów, zyskać możemy dużą przestrzeń w szafie na przechowywanie np. zimowej pościeli lub ubrań sezonowych. Stworzenie większej szafy na wymiar będzie inwestycją na lata.

2. Jedno miejsce, wiele zadań

Zaletą stworzenia 1 dużej szafy w pokoju dla dziecka jest łatwość w nauce utrzymywania czystości. Codzienne sprzątanie staje się przyjemnością i przede wszystkim zaledwie chwilą, by bałagan panujący w całym pokoju znalazł swoje miejsce za zasuniętymi drzwiami szafy, do której nikt oprócz domowników nie zagląda. 🙂 Zgodnie z potrzebami w szafie mogą znajdować się półki na książki, drążki z wieszakami na ubrania, duże wolne przestrzenie na np. karton z lego lub mniejszymi zabawkami, nie wspominając już o samochodzikach, puzzlach i pluszakami. W zabudowie na wymiar znajdzie się dokładnie to, co potrzebujecie, zgodnie z Waszymi wytycznymi.

3. Szafa na lata

Zamówienie dobrej, trwałej szafy to inwestycja na lata. Odpowiednio dobrana do miejsca/przestrzeni, potrzeb rodziny daje nam szansę na funkcjonalne użytkowanie, które przeżyje nawet i bunt nastolatka. 🙂 Jeżeli, w którymś momencie zauważysz potrzebę reorganizacji wnętrza zabudowy w pokoju dziecka, możesz dołożyć półki lub nieco zmienić jej układ, jeżeli projekt na to pozwoli. Nasi specjaliści od wielu lat udoskonalają swoje umiejętności, by móc sprostać wymaganiom Klientów i pomóc w tworzeniu mebli i szaf, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?