Projektant Komandor o #TRENDACH 2020 w garderobach cz. II

Wyjątkowe miejsce w Twoim domu

Trendy w garderobach na rok 2020 skupiają się na istocie garderoby nie tylko jako mebla, ale czegoś więcej. Coraz częściej wybieramy osobne pomieszczenie na garderobę i przywiązujemy do jej wykończenia i funkcjonalności znacznie większą wagę. Dbamy o jej niepowtarzalny, spersonalizowany wygląd po przez subtelne detale takie jak delikatne oświetlenie, wszelkiego rodzaju wieszaki wysuwne na spodnie/ buty, akcesoria na paski, czy szuflady z wkładami na biżuterię.

Tworzą garderobę nie tylko zaspokajamy potrzebę posiadania szafy do przechowywania, ale stwarzamy wyjątkowe miejsce, w którym styl łączy się z funkcjonalnością. Wybierając najbliższe Tobie materiały, dodatki, akcesoria, możesz stworzyć garderobę swoich marzeń, która sprawi, że codzienne z niej korzystanie stanie się przyjemnym obowiązkiem. Zaplanuj ją z pomocą projektanta i ciesz się z ponadczasowego mebla.

Podobają Ci się zaproponowane przeze mnie #TRENDY 2020? Z chęcią pomogę zaprojektować Twoją wymarzoną garderobę. Skontaktuj się ze mną i umów się na BEZPŁATNĄ WYCENĘ.
Anna Wróbel - Projektantka Komandor Wielkopolska S.A.
tel. 691 984 872
email: awrobel@komandor.pl

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?