Akademia Komandor – Szkolenie z systemów Komandor Walls

Ścianki działowe, przesuwne i akustyczne Komandor Walls

W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję odbyć kolejne szkolenie z serii Akademia Komandor. Tym razem tematem były systemy ścianek przesuwnych Komandor Walls. Szkolenie prowadzone było przez Panią Ritę Kozłowską, która od lat prężnie rozwija ten obszar działań marki Komandor.

Podczas prezentacji przedstawione zostały flagowe systemy ścianek działowych MAW, TAW oraz AURORA, które idealnie sprawdzają się w biurach, salach konferencyjnych czy Uniwersytetach. Systemy ścianek pozwalają na zamknięcie danej przestrzeni w wygodny i szybki sposób, zachowując przy tym odpowiednią izolację dźwiękową. Lata doświadczenia marki Komandor pozwoliły stworzyć produkty, które spełniają bardzo wysokie kryteria bezpieczeństwa, wykonane są na sprawdzonych i testowanych systemach, a nad ich designem pieczę trzyma wyszkolony zespół, który na potrzeby klienta jest w stanie stworzyć nieszablonowe ścianki przesuwne, wykonane z paneli z płyt laminowanych, płyt fornirowanych, szkła transparentnego, barwionego i mlecznego, czy tablicy suchościeralnej.

Szkolenie zakończyło się pytaniami uczestników o sposoby zamawiania ścianek, ich dystrybucję w Polsce i za granicą, a także przedstawieniem materiałów dotyczących poszczególnych systemów.

Więcej informacji o Komandor Walls  – http://www.komandorwalls.com/ 

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?