Trendy we wnętrzach na 2023 rok

Powrót do natury

Wraz z nadejściem wiosny, warto zwrócić uwagę na najnowsze trendy we wnętrzach, które będą rządzić w sezonie 2023. W tym roku wyróżniają się przede wszystkim naturalne materiały, ciepłe kolory i powrót do bardziej klasycznych i eleganckich rozwiązań.

W sezonie wiosenno-letnim 2023 w modzie będą nadal meble wykonane z naturalnych materiałów, lub materiałów drewnopodobnych w jasnych, stonowanych kolorach. Popularne będą także meble wykonane z naturalnej skóry i bawełny. Rattanowe dodatki w postaci taboretu czy gazetownika to wciąż klasyka, ale w tym sezonie modne są także dodatki z wikliny i lnu. Meble mają wprowadzają do wnętrza ciepło, wygodę i przytulność.

W tym sezonie ciepłe, stonowane kolory zdominują trendy w aranżacji wnętrz. Do łask powrócą kolory ziemi i zieleni, a także beże, brązy i różne odcienie koloru żółtego. Takie barwy wprowadzają do wnętrza spokój i harmonię, a jednocześnie dodają mu wyjątkowego charakteru.

W sezonie wiosennym 2023 trendy będą oscylować wokół bardziej klasycznych i eleganckich rozwiązań.  Zwróćmy uwagę też na detale, które podkreślą wyjątkowy charakter naszego wnętrza jak np. łączenia kolorów i materiałów w drzwiach szaf przesuwnych lub uchylnych, które mogą tworzyć niesamowity i oryginalny klimat we wnętrzu, bez potrzeby zbędnych dodatków.

Wnętrza urządzone w wiosennym stylu 2023 to połączenie nowoczesności i elegancji. Naturalne materiały, ciepłe kolory i klasyka to trzy główne trendy w tym sezonie. Dzięki nim wnętrza będą wyjątkowe i pełne uroku, a jednocześnie nowoczesne i funkcjonalne.

Zobacz ofertę marki Komandor i odśwież z nami swoje wnętrza.

 

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?