V edycja Targów 4 Design Days w Katowicach

Targi 4 Design Days - największe międzynarodowe wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Udział w Targach 4 Design Days to doskonała okazja do zaprezentowania nowej, wyjątkowej odsłony marki i jej produktów oraz do budowania partnerskich relacji z grupą inwestorów, projektantów czy architektów, a także potencjalnych odbiorców, szukających rozwiązań do swoich wnętrz.

Obcowanie z nowinkami, materiałami, trendami i stylami to także wiele korzyści dla każdego projektanta, pracownika ekspozycji czy osoby biorącej udział w procesie tworzenia, sprzedaży mebla lub obsługi klienta. Formuła targów, wzorem poprzednich lat, pozostała bez zmian. Dwa pierwsze dni to spotkania branżowe i rozmowy pasjonatów mebli oraz designu o wyzwaniach w branży, trendach i kierunkach rozwoju projektowania i architektury oraz wymaganiach, jakie stawia przed twórcami współczesne życie i środowisko naturalne. Sobota i niedziela to czas dla mieszkańców regionu i gości z całej Polski oraz z zagranicy, aby zapoznać się z nowymi trendami w urządzaniu wnętrz, wyjątkowymi materiałami, jakie zagoszczą w polskich domach i skorzystać z ciekawych warsztatów, pod okiem fachowców.

Naszą markę Komandor reprezentować będzie oddział Komandor Śląsk wraz z siecią swoich Autoryzowanych Dealerów, którzy już 5 rok z rzędu tworzą fantastyczne ekspozycje do zwiedzania.

W tym roku stoisko znajdować się będzie pod numerem 52

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzin.

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?