Wizyta w Salonie Komandor

Dlaczego to tak istotne?

Jeszcze kilka lat temu, nikt z nas nie pomyślałby o zamawianiu i projektowaniu mebli na wymiar w zaciszu swojego domu (teraz możesz to zrobić również w  konfiguratorze Designer Komandor). W tej chwili jest to możliwe dla każdego z nas. Bezapelacyjnie odmieniło to branże meblową i dało szansę wykazać się Klientom swoją pomysłowością i kreatywnością.

Czy warto więc odwiedzić salony Komandor? Poniżej przedstawiamy Wam kilka istotnych powodów.

 

 

 

Próbki

Jedną z istotniejszych kwestii dla każdego kupującego jest kolor i faktura mebla. Mimo coraz to nowszej technologii wciąż trudno odzwierciedlić wszystkie odcienie i detale produktów na ekranie. Dlatego pojawienie się w salonie, by móc dotknąć próbki materiału jest bezcenne. Ogromna gama kolorystyczna i różne rodzaje płyt pozwalają na szybkie porównanie podobnych do siebie kolorów. Okazać się może, że kolor biały dzieli się na złamaną biel, lekki popiół, krystaliczną biel, matową i błyszczącą.

W Showroom Komandor każdy Klient otrzymać może wybrane przez siebie próbki materiałów takich jak: płyta, szkło, profil. By móc zobaczyć, jak poszczególne elementy pasować będą do ich wnętrza. Warto pamiętać, że kolory materiałów zmieniają się pod wpływem świata, jeżeli podoba nam się odcień płyty w sztucznym świetle lamp, a szafę planujemy wykonać w pomieszczeniu, które głównie doświetlane jest słońcem, należy koniecznie sprawdzić, jak próbka i jej kolor zachowywać się będzie w danym pomieszczeniu.

 

 

 

Inspiracje

Każdy z salonów Komandor podzielony jest na określone sekcje, dzięki czemu możemy zobaczyć meble do sypialni, biura, salonu, a nawet łazienki. Oprócz ogromnej dawki inspiracji mamy szansę na żywo przetestować wszystkie mechanizmy (drzwi uchylne, drzwi przesuwne, cichy domyk, szuflady „push to open”), sprawdzić na jakiej wysokości najwygodniej odkłada nam się ubrania, oraz zobaczyć pełną gamę akcesoriów.

 

Specjaliści

Marka Komandor oprócz solidnych, pięknych mebli słynie również z profesjonalnej kadry projektantów, których doświadczenie w projektowaniu mebli sięga czasami nawet kilkunastu lat. Ich wiedza i praktyka często staje się nieoceniona gdy pojawiają się pierwsze dylematy w wyborze szafy. Nasi projektanci służą pomocą przy wyborze materiału, koloru mebla, a także jego wypełnienia.

Więcej o naszych projektantach znajdziesz TU.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów bez względu na to czy wstępny projekt planujemy wykonać zdalnie z domu, czy u naszego specjalisty. Jesteśmy pewni, że wizyta zainspiruje Państwa do zaprojektowania mebli marzeń.

 

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?