BEZPŁATNA WYCENA

W Showroom Komandor tworzymy szafy i meble na wymiar, dlatego też, cena każdego z nich zależy od wielu czynników takich jak: wymiary, użyte materiały, wybrany system, konfiguracja wnętrza, zamontowane akcesoria.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jaka będzie orientacyjna cena Twojej przyszłej zabudowy, skorzystaj z darmowego projektu i wyceny.

Odwiedź Salon

Zapoznaj się szczegółowo z naszymi ekspozycjami, zobacz na żywo materiały i systemy. Skorzystaj z porad projektantów i stwórz z nimi swoją wymarzoną szafę lub zabudowę.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz poniżej, a nasz projektant stworzy dla Ciebie wstępny projekt oraz wycenę. Jeżeli posiadasz już wymiar mebla, załącz je w wiadomości.

Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Komandor Wielkopolska S.A. z siedzibą w Poznaniu. Mają Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania i inne prawa określone w informacji szczegółowej. Szczegółowe informacje: [ Zobacz więcej ]

FIRMA KOMANDOR GWARANTUJE

Doskonale wiemy, że profesjonalna usługa, to pełna usługa. Dlatego zamawiając u nas meble, możesz liczyć na:

Bezpłatny pomiar i projekt

Wstępna wycena oraz pomiar zawsze są bezpłatne.

Pewną gwarancję

Systemy Komandor posiadają aż 5 -letnią gwarancję.

Profesjonalną obsługę

Projektem oraz pomiarem zajmują się specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem.

Wniesienie i montaż

Wniesienie mebli oraz ich montaż jest w cenie zamówienia.

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?