O NAS

Marka Komandor

Już od ponad 28 lat firma Komandor pomaga w tworzeniu unikalnych i najwyższej jakości mebli.
Komandor rozpoczął swoją drogę od szaf z drzwiami przesuwnymi, które stały się hitem i nieodłącznym meblem w każdym polskim domu.
Ich funkcjonalność, jakość oraz bogata gama kolorystyczna na stałe wpisała się w kanony meblarstwa, a sama nazwa „Komandor” stała się synonimem szaf z drzwiami przesuwnymi.

To co wyróżnia markę to przede wszystkim ogromne doświadczenie w branży meblowej oraz solidne materiały, z których wykonywane są nasze zabudowy.
Firma przez lata wyspecjalizowała się nie tylko w tworzeniu szaf na wymiar ale i mebli do całego domu – sypialni, salonu, garderoby, łazienki, przedpokoju.

Showroom Komandor

Showroom Komandor to miejsce, w którym styl, nowoczesne wzornictwo połączone zostało z funkcjonalnością i jakością naszej marki Komandor. Naszym cele było stworzenie ekspozycji, w której  każdy z Klientów ma szansę dotknąć, sprawdzić i przetestować nasze rozwiązania i systemy w realnych przestrzeniach domowych.

Bogata baza dekorów, luksusowe materiały oraz nowatorskie rozwiązania, pozwalają stworzyć mebel ponadczasowy i nadal wygodny w użyciu. Naszą domeną jest tworzenie mebli „szytych na miarę” dlatego oprócz inspiracji trendami, kładziemy duży nacisk na funkcjonalność i jakość mebli.

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia Showroom Komandor w Poznaniu.

200

metrów kwadratowych nowoczesnej ekspozycji meblowej

100

rodzajów dekorów i materiałów do tworzenia mebli

28

lat doświadczenia w tworzeniu szaf i mebli na wymiar

Projektanci Showroom Komandor

To grupa profesjonalistów, którzy od lat pasjonują się projektowaniem mebli na wymiar.
Ich wieloletnie doświadczenie oraz wiedza z zakresu obowiązujących trendów, przekłada się na nowatorskie i funkcjonalne projekty mebli.

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?