PORADY / FAQ

PORADY

Proces zamawiania i tworzenia szafy składa się z kilku etapów, warto do każdego z nich poprawnie się przygotować. Od momentu pierwszej inspiracji kolorem, strukturą, po przez dokładne planowane wnętrza szafy, aż do jej pielęgnacji. Przygotowaliśmy porady, które pomogą jeszcze łatwiej zaplanować tworzenie mebli na wymiar.

FAQ

Aby umówić się na pomiar wystarczy pojawić się w naszym Showroom’ie Komandor i stworzyć wstępny projekt mebla. Po akceptacji wyceny, projektant umawia się na przyjazd i pomiar. Drugą możliwością jest wypełnienie formularza „Bezpłatna wycena”, po jego wysłaniu projektant kontaktuje się w celu omówienia projektu i pomiaru.
Standardowy czas oczekiwania wynosi ok. 21 dni. Czasem w związku z zastosowaniem unikatowych materiałów lub nietypowych rozwiązań czas oczekiwania może wydłużyć się do 30 dni.
Nasze szafy nie mogą być wyceniane na podanej zasadzie. Projekty naszych mebli tworzone są w autorskim oprogramowaniu komputerowym, gdzie każdy zastosowany element jest osobno wyceniany, a kwota mebla zmienia się na bieżąco podczas tworzenia projektu. Dzięki temu w zależności od wyboru materiałów, akcesoriów widoczna jest zmiana ceny.
Produkty Komandor posiadają 5 letnią gwarancję przy zamówieniu mebli z usługą montażu. Gwarancją objęte są okucia (ramki), części mechaniczne (wózki dolne i prowadniki górne) systemów Komandor. Pozostałe części zabudowy posiadają 12 miesięczną gwarancję od momentu zakupu, z wyłączeniem uszkodzeń mechanicznych. Więcej informacji na temat gwarancji: https://www.komandor.pl/faq/
Tak, tworzony jest wtedy projekt nowych frontów wraz z prowadnicami i wózkami zgodnie z wytycznymi.
Tak, jednak w przypadku zamówienia elementów do samodzielnego montażu, nie wydawana jest Karta Gwarancyjna, która uprawnia do skorzystania z gwarancji. Gwarancja obejmuje tylko meble z usługą montażu. Potwierdzeniem zakupu samych elementów będzie faktura.
Po wysłaniu formularza „ Bezpłatna wycena” nasz projektant powinien skontaktować się w ciągu 48 godzin.
Projekt mebli oraz pomiar w domu klienta są usługami bezpłatnymi i niezobowiązującymi.

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?