Spotkajmy się na Warsaw Home 2023

Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji Komandor podczas targów Warsaw Home & Contract 2023.

Na przestrzeni 52 m2 zaprezentujemy system Lumi w każdej jego odsłonie, rozwiązania do przestrzeni domu w postaci szafy narożnej i regału Orto oraz premierowy produkt Komandor Smart.

Warsaw home 2023
Odbywające się w dniach 7-10 listopada 2023 roku targi Warsaw Home & Contract, to wielki biznesowy event wyposażenia wnętrz, noszący już miano największego tego typu wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej. Z roku na rok przyciąga on coraz większą rzeszę zwolenników i miłośników dobrego designu, funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań oraz wyjątkowych mebli czy artykułów wyposażenia wnętrz. Zapewne tegoroczna, 7 już edycja nie będzie odbiegała od standardów, a opinia o wydarzeniu sprawi, że teren targów Warsaw Home odwiedzi rekordowa liczba wystawców i odwiedzających.

Jeśli jesteś architektem, projektantem wnętrz lub działasz w branży mebli – z przyjemnością zapoznamy Cię z naszą ofertą, porozmawiamy o tym, co słychać w branży, czego potrzebujesz, aby prowadzić swój biznes i jak możemy Ci w tym pomóc.
Jeśli szukasz mebli i rozwiązań do swojego domu lub mieszkania – z chęcią podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze i pomożemy przy ich planowaniu.

Już dzisiaj zarezerwuj sobie czas, aby poczuć tę wyjątkową atmosferę Targów, poobcować z nowymi trendami, rozwiązaniami i designem. Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo.
Czekamy na Ciebie na ekspozycji Komandor w Hali D, na stoisku D2. 38

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?