Projektant Komandor o #TRENDACH 2020 w garderobach cz. I

Przygotuj garderobę w aktualnych trendach

Jednym z trendów w garderobach na rok 2020 jest powrót do natury: drewno i kamień. Królują tu kolory ziemi. Rezygnujemy z wykończenia w połysku na rzecz, matowego. W naszych garderobach będziemy stawiać na naturalne i ciepłe odcienie dębu i orzecha.

Płyty laminowane użyte w zabudowach do złudzenia będą imitować naturalne drewno i uwypuklać jego niedoskonałości. Mocno widoczne rysunki słojów, spękania, a także struktura, dla podkreślenia charakteru.

Całość uzupełnią fronty z wypełnieniem szkła przeźroczystego lub przydymionego, za którymi możemy zamknąć całą garderobę lub podkreślić tylko wybrane gablotki, za którymi wyeksponujemy np. buty, bądź torebki.

Odrobiny luksusu doda oświetlenie, a także akcesoria, które pomogą nam wygodnie przechowywać odzież, buty, a także biżuterię. Dzięki temu połączeniu nasza garderoba będzie nie tylko funkcjonalna, ale również ponadczasowa i elegancka.

ProjektantkaEmilia Bielińska - Komandor Wielkopolska S.A

Podobają Ci się zaproponowane przeze mnie #TRENDY 2020? Z chęcią pomogę zaprojektować Twoją wymarzoną garderobę. Skontaktuj się ze mną i umów się na BEZPŁATNĄ WYCENĘ.
Emilia Bielińska - Projektantka Komandor Wielkopolska S.A.
tel. 697 100 156
email: ebielinska@komandor.pl

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w projekcie i realizacji mebli na wymiar?